+36 20 852 1660
8600 Siófok, Bajcsy-Zs. utca 210.
geobutor[a]geobutor.hu
  • Korpus line logo
  • Széchenyi terv

Értékesítő

Szeretnénk bővíteni csapatunkat, hogy a jövőben még gyorsabban és hatékonyabban szolgáljuk ki vásárlóinkat és mindemellett lehetőségünk nyíljon tevékenységünket is bővíteni.

Olyan munkatársat keresünk, aki hosszútávon hozzá tud járulni közös céljaink eléréséhez.

A FELADATAID KÖZÉ FOG TARTOZNI ...

  • bolti értékesítés, vevők kiszolgálása
  • árajánlatok, vevői rendelések készítése,
  • kapcsolattartás a vásárlókkal
  • árubeszerzés, áruátvétel
  • vevői, beszállítói reklamációk kezelése

MINDEHHEZ SZÜKSÉGED LESZ ...

  • értékesítésben vagy beszerzésben szerzett tapasztalatra
  • jó kommunikációs képességre
  • önálló munkavégzésre
  • kreatív problémamegoldó készségre
  • érettségi bizonyítvány

AMIT NYÚJTANI TUDUNK ...

  • támogató környezetet, ami segíti fejlődésedet
  • megismerheted és megtanulhatod a faipar minden területét
  • rugalmas, hosszútávú munkavégzési lehetőséget
  • versenyképes fizetést
  • év végi teljesítmény prémiumot

Jelentkezz most! Küldd el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a ketszeri.dorottya@geobutor.hu -ra, vagy karrier@geobutor.hu email címre!